Умови обміну та повернення товару


Обмін та повернення грошей

Всі претензії за зовнішнім виглядом і комплектації доставленого товару, відповідно до закону, можна пред'явити тільки до передачі товару Продавцем Покупцю. Якщо товар з яких-небудь причин не підійшов Вам, Ви маєте повне право відмовитися від нього, або обміняти протягом 14 днів з моменту його отримання. Для обміну або повернення товару необхідно виконати наступні умови: 1. товар не повинен бути у вжитку 2. наявність повної комплектації 3. збереження споживчих властивостей 4. товарний вигляд 5. упаковка 6. якщо є пломби, ярлики 7. товарний чек 8. документація до товару 9. відсутні вм'ятини, тріщини, подряпини, відколи, за винятком прихованих виробничих дефектів.

Обмін товару або повернення грошових коштів Покупцю здійснюється після проведення Покупцем експертизи уповноваженого сервісного центру.

Гарантійні терміни

Гарантійні терміни на вироби визначаються виробниками і розраховуються з моменту передачі товару Покупцеві. Товари, на які виготовлювач встановив гарантійні терміни, Продавець має право встановлювати гарантійний термін - 14 днів з дати продажу.

Повернення коштів

При поверненні товару Покупець має право вимагати повернення готівки або безготівкових грошових коштів в такий спосіб: передачу готівкових коштів з рук в руки; перерахування грошових коштів на платіжну карту або на банківський рахунок (відповідальність за достовірність інформації, зазначених реквізитів для повернення грошових коштів несе покупець); перерахування грошових коштів за допомогою поштового переказу.

Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта