Оснащення ванної кімнати від іспанської компанії VOLLE


  • 05 червня 2019 17:33:23
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 390
  • 0
Іспанський бренд започаткував власну стилю і філософії і представив нову концепцію оснащення ванної кімнати, асортимент продукції став ще більше, з'явилося багато новинок у сантехнічної кераміки, акрилових ваннах, душових кабінах, в змішувачах і аксесуарах.
Концепція компанії - змінити уявлення про процес ремонту і оснащення ваннноі кімнати. Вибір сантехнічного обладнання з VOLLE став легкий і творчим: кожен елемент ванної кімнати ідеально підходить один до одного, як пазл.
Сучасне обладнання та матеріали, новітні інженерні розробки та рішення, а також праця талановитих дизайнерів дозволяють створювати неперевершену продукцію, яка вражає актуальним дизайном, довговічністю і функціональністю.
Компанія VOLLE пропонує своїм покупцям широкий асортимент унітазів, інсталяцій, біде, раковин, душових кабін, ванн, змішувачів і аксесуарів.Продукція TM VOLLE ідеально підходить для неординарних дизайнерських рішень. Тільки VOLLE і твоя фантазія. Все інше - вода.


 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта