Радіатор-рушникосушка зі скляною поверхнею Zehnder Deseo Verso


  • 25 квітня 2021 17:33:00
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 359
  • 0

Електричний радіатор зі скляною поверхнею Zehnder Deseo Verso - це поєднання сучасного дизайну з винятковим комфортом і функціональністю.

Елегантна скляна інфрачервона нагрівальна поверхня в чорному, білому або дзеркальному виконанні на вибір.
Декоративний радіатор привертає увагу і гармонійно поєднується з різними архітектурними стилями ванних кімнат. Додаткові спеціальні функції для користувачів: один або два висувних рушникосушки, в залежності від моделі, які можуть бути встановлені на задній частині радіатора. Завдяки такому рішенню рушники «зникають» за скляною поверхнею, що забезпечує порядок у ванній.

Крім того, рушники завжди приємно теплі, так як зберігаються за радіатором. Зручні функції відкриття і закриття дозволяють легко повісити рушники на вішалки. Ще на етапі складання можна вибрати, чи будуть вішалки висуватися вліво або вправо для максимальної гнучкості в дизайні ванної кімнати. Завдяки використанню найсучаснішої інфрачервоної технології цей декоративний обігрівач забезпечить комфорт за короткий час. Зручна очищення гладкій скляній поверхні гарантує високий рівень гігієни ванної кімнати.
Крім того, радіатор Zehnder Deseo Verso надзвичайно простий у використанні за допомогою інтуїтивно зрозумілій сенсорній панелі, розташованої на самому радіаторі, або зручного пульта дистанційного керування.
Кожна деталь продумана до дрібниць: Zehnder Deseo Verso.

ПЕРЕВАГИ:
1. Лаконічний сучасний дизайн
2. Практичне рішення: висувна вішалка для рушників на задній стороні радіатора підтримує порядок у ванній кімнаті.
3. Приємне тепло за дуже короткий час завдяки скляній інфрачервоної нагрівальної поверхні
4. Зручне управління через сенсорну панель або бездротової контролер
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта