Поради як зібрати дитяче ліжко горище з столом


  • 07 квітня 2020 10:46:58
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 709
  • 0

Спробуємо допомогти Вам зібрати дитяче ліжко горище своїми руками.

Завдання не просте, але здійсненне!

Якщо на фото така модель як у Вас, то дані поради повинні допомогти, вони практично універсальні і для інших моделей.

Хто боїться або сумнівається в своїх здібностях раджу не братися і замовити установника, або прочитати статтю, вона повинна допомогти!

Найголовніше, перед початком роботи дуже терплячим і відповідним інструментом:

1. ключик для конфирматов, як зазвичай їх кладуть з кріпленням, але в моєму випадку не поклали

2. шуруповерт з свердлом діаметром 2 мм

3. лінійку і олівець

Інструкцію яку вклав виробник - це чесно кажучи просто пародія!

Пару листів з номерами і незрозумілими розмірами деталей, один лист де намальована збірка підстави з невеликими поясненнями, і один лист малюнок ліжка в зборі з номерами на фасаді. (Див. Фото)


НЕ формативного І НЕ ЗРОЗУМІЛО!

Я мав невеликий досвід, до цього збирав меблі, все покроково розписано, пронумерована кожна деталь, тут таке враження що розраховане на те, що Ви злякалися і замовите збирача. А це 10% від вартості! Вирішувати вам.

ПОРАДИ ПО СКЛАДАННЮ

1. Насамперед необхідно розпакувати і впорядкувати отримані деталі, постаратися їх скласти за розмірами.

2. Враховуйте той факт що довжина і ширина ліжка досить не маленька і основний елемент - ЗАСНУВАННЯ треба збирати за місцем де вона буде встановлена. Деякі елементи можна зібрати окремо: ЛЕСТНИЦА, ПОЛКА у головах, СТІЛ

3. Вся основа стоїть на 4 пластикових ніжках (ніжки хороші з регулюванням по висоті) - деталь підстави цільна і в ній буде чотири отвори приблизно 1 см в діаметрі.

4. Встановили підставу на ніжки збираємо бічні стінки, НЕ ЗАБУВАЮЧИ ПРО ТЕ ЩО ЛИЦЬОВА БІК ЙДЕ З крайки не оброблена частина йде до стіни де потім закривається листом ДВП. ВСТАНОВЛЮЄМО НАПРАВЛЯЮЧІ де у Вас будуть висувні ящики (виробник повинен розкреслити місце установки їх на бічній панелі, на всякий випадок перевірте їх правильність) В упаковці телескопічні кулькові напрямні знаходяться в зборі, одна від одної раз'еденяют за допомогою натискання на пластиковий важіль збоку. (Див фото)

5. Коли будете збирати ЗАСНУВАННЯ (ліжко з нижнім каркасом) перевірте відстань між бічними стінками - воно повинно бути однаковим по ширині знизу до верху, де у Вас будуть встановлені контейнери і орні двері: ЦЕ ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОТІМ У ВАС БУЛИ ПРАВИЛЬНІ зазор . На етапі складання каркаса це можна відрегулювати! Зсув бічної стінки на пару мм в підсумку буде ПОМІТНО, І КРАЩЕ ЙОГО ЗАРАНЕЕ УНИКНУТИ. Тут звичайно все залежить від якості зроблених отворів, виконаних на виробництві, в моєму випадку було зміщення.

6. На підставу встановлюємо саму КРОВАТЬ, кріпимо її 4 болтами, які йдуть в комплектації, або пластиковими куточками. Я закріпив пластиковими куточками, 4 болта залишив на сходи. Ставимо бічні стінки ліжка і зібрану полицю в головах. Практично ліжком-горище готова, можна користуватися.

7. Висувні ящики - ось місце де треба РОЗІБРАТИСЯ! Телескопічні направляючі регулюються по горизонталі за допомогою бічних вирізів під шурупи, фактично потім коли Ви будете збирати ящики і встановлювати направляючу на ящик Ви можете регулювати горизонтальний перекіс. ПОРАДА! Якщо у Вас 3 висувних ящика, два збираєте повністю, третій не встановлюйте дно з ДВП, для того щоб потім Ви змогли шуруповертом з внутрішньої сторони просвердлити отвори для установки фасаду ящика. Детальніше: відсуває шухляду без лицьовій панелі, зазор панелі виставляємо по контуру за допомогою шматків картону або пластикових карт і з внутрішньої сторони свердлимо отвори для шурупів, кріпимо шурупами фасад ящика. Глибину засувається ящиків регулюємо за допомогою глибини установки бічних напрямних на бічних стінках підстави.

8. Регулювання зазорів дверей орних шафкою робиться за таким же принципом як і висувні ящики.

Збирання за часом займає близько 8 годин!

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта