Мийка з кварцу - це найкращий вибір для покупця


  • 07 лютого 2021 20:20:11
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 199
  • 0

Багато питань задають собі покупці, які вирішили придбати кам'яну мийку, яка була б надійним помічником на кухні, проста в догляді і ідеально підходила б за кольором, розміром.


ПИТАННЯ ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ ПРИ КУПІВЛІ:

1. Гранітна, мармурова або кварцова мийка?

2. Як визначити якість кухонної мийки?

3. Як за нею доглядати? Який засіб по догляду використовувати, щоб не пошкодити виріб? Чи будуть білі плями на чорній мийці, а темні на світлих?

4. Не розіб'ю я її випадково, впустивши кухонні предмети?

5. Який до неї потрібен сифон?


ДАВАЙТЕ РОЗБЕРЕМОСЯ

Зовні, на зображенні, кам'яні мийки вже дуже схожі, всі яскраві, красиві, всі виробники хвалять свій виріб, жадають, щоб покупці зробили вибір саме на користь їх бренду!

Але все криється в деталях!

Тільки почавши тестувати мийку, користуватися щодня, покупці зможуть говорити про якість, про тих головних характеристиках, за якими гарний предмет інтер'єру дійсно можна назвати кухонною мийкою з тривалим терміном експлуатації!

Це мийки VANKOR!


ЯКИ ЯКОСТІ ПОВИННА МАТИ КОМПОЗИТНА МИЙКА?

1. Вона повинна бути кам'яна! Відчуття каменю під рукою, а не смоли або пластика, абсолютно гладка, тепла і не пориста. Кварц! Чистий кварц, без домішок гранітної крихти та інших наповнювачів (які використовують інші виробники для отримання низької собівартості)

Самий твердий матеріал, який використовується в промисловості, міцніше мийок, ніж ті, які виготовлені з кварцу, поки не зустрічали. Це ідеальний матеріал для створення предметів, які використовуються на кухні (де є високі температури і волога, а також перепад температур, лід, окріп)

2. Мийка не повинна погано пахнути, на жаль, так буває у виробників, що не вдосконалили технологію виробництва, і це важливо, тому що може виникнути питання безпечного контакту мийки з продуктами харчування!

Мийки VANKOR виключно безпечні для споживачів завдяки термічній обробці кожного виробу і повністю завершеного процесу полімеризації.

3. У виробництві мийок не повинні використовуватися барвники, як окремі компоненти, уточнюйте це у виробників, інакше мийка з часом почне втрачати колір, тьмяніти! У виробництві мийок VANKOR не використовуються безпосередньо барвники, колір мийки виходить завдяки змішуванню вже попередньо пофарбованого і обробленого термічно сировини (кварцу)

4. Достатня товщина мийки, особливо товщина дна, абсолютна однорідність матеріалу.

І основну роль в надійності якісної кухонної мийки грає саме Щільність вироби. Воно не повинно бути пористим всередині, а саме щільний цілісний камінь - це можна перевірити, подивившись на зріз мийки, коли робиться отвір під змішувач, тут же бажано звернути увагу на товщину вироби, а також на товщину бічної стінки через отвір переливу.

5. Мийки VANKOR виготовлені зі значним запасом міцності - товщина і щільність, на відміну від інших виробників. Саме це в рази збільшує захист від ударів, відколів та інших механічних впливів на виріб. Мийка повинна щільно прилягати до поверхні стільниці і притиснута кріпленнями, додатковий тонкий шар силікону служить лише для того, щоб забезпечити герметичність, а не вирівнювати поверхню товстим шаром силікону. Звертайте увагу на якість обрізки мийки по периметру з тильного боку!

Мийки VANKOR володіють правильною геометрією без кривизни і «пропелерів», які часто можна зустріти навіть у виробах відомих брендів, що вже казати про більш дешевий крам. Ідеальна геометрія вироби, кривизна ні до чого.

6. Уточнюйте момент термостійкості, гаряча каструля не повинна прилипати до поверхні, однозначно! Не рекомендується ставити на мийку розпечену сковороду, температура якої

вище 280 градусів, та й навіщо? Для цього існують певні підставки під гарячий матеріал, але все температури до 280 якісна мийка зобов'язана витримувати!

Мийка VANKOR витримує!

Термошоку - важлива характеристика всіх кухонних мийок, різкі перепади температур не повинні зашкодити цілісності виробів. Лід і окріп легко витримують мийки VANKOR

7. Плями! При щільності і однорідності структури поверхні, про які говорилося вище, ніякі плями мийці не страшні, особливо від продуктів харчування. Агресивну хімію в мийку лити не можна, є кислоти, які роз'їдають будь-який матеріал, тому не потрібно цього робити, а при правильному догляді за мийкою, ніякі плями до неї не пристане, навіть всім обридлий вапняний наліт від неякісної води. Догляд за будь-якими предметами це тонкощі, про них окремо і детально.

Компанія розробила фірмовий засіб по догляду за кухонними мийками VANGUARD

Засіб підходить для всіх кам'яних мийок і ефективно захищає вироби від можливих впливів. Нагадуємо, що за мийками чорного кольору потрібен особливий догляд!

Як і за чорним авто, чорними речами. Чорний колір, на жаль, вимогливий! І не важливо якого виробника!

Чорний колір вибагливий.

Не потрібно боятися його купувати, просто покупцеві потрібно приділити хвилину часу і пояснити, як доглядати за чорної мийкою:

- витирають насухо після кожного використання. Не залишати мокру посуд на поверхні, так як якість води залишає бажати кращого, великий відсоток кальцію і хлору, в слідстві чого - білий наліт на чорній мийці буде більш помітний ніж на світлій. Це проблема не мийки, а води.

- ВАЖЛИВО! Чи не ставити гарячий матеріал, тільки з вогню, гранична температура вироби 280 ° С, а температура розпечених предметів часто вище 300 ° С.

- Чи не користуватися агресивними миючими засобами

- Користуватися захисним гідрофобним засобом, рекомендуємо VANGUARD і тоді білий наліт від неякісної води не буде залишатися на виробі, а так само жир і інші їдкі плями.

8. Подряпини!

Чи можна дряпати мийку? Дивлячись чим і як! Навмисно розбити, подряпати і зіпсувати можна все! Але якщо ви використовуєте мийку в побуті (а не на професійній кухні, де як правило встановлюють промислове обладнання), тотіспортіть кварцову якісну мийку досить складно!

Побутові кухонні предмети ніяк не зашкодять виробу торгової марки VANKOR, навіть якщо вони впали. Виріб, яке виготовлено правильно, з якісних матеріалів пошкодити вкрай складно!

9.Технологія VANGUARD INSIDE ©!

Компанія VANKOR реалізувала амбітний проект по інтеграції захисного кошти VANGUARD в формулу композитного складу наших кварцових мийок. Тепер поверхня мийки VANKOR захищена від утворення вапняного нальоту, жиру і бруду, за рахунок своїх

водовідштовхувальних властивостей. Як працює технологія VANGUARD INSIDE? На початковій стадії виробництва мийок VANKOR, що складаються на 80% з забарвлених частинок кварцу і 20% сполучних смол, додається засіб для захисту композитних виробів VANGUARD, яке рівномірно розподіляється по всій структурі складу мийки. Дана інновація дозволяє зберігати активними властивості VANGUARD протягом періоду використання:

- захист мийки від вапняного нальоту

- захист від бруду і жиру

- захист поверхні від УФ випромінювань

- захист від розмноження бактерій на поверхні мийки

За рахунок вмісту в складі VANGUARD колоїдного розчину срібла, мийка VANKOR ефективно захищена від розмноження бактерій, залишаючи вашу зону миття посуду безпечної, і зберігає свої властивості на весь період експлуатації, не вимивається, як це буває при використанні окремо антибактеріальних покриттів або спеціальних засобів по догляду за композитними мийками. Всі властивості даної технології були підтверджені результатами численних тестів і випробувань, проведених технологами компанії VANKOR в спеціалізованій лабораторії на нашому виробничому підприємстві відповідно до загальноприйнятих методик тестування.

10. Всі мийки VANKOR комплектуються повноцінними італійськими сифонами.

Так як на кухні найчастіше експлуатується саме мийка, то на її систему зливу доводиться значне навантаження. Непродуманий вибір сифона призведе до того, що в мийці може застоюватися вода, сифон доведеться часто чистити, можливе засмічення каналізації з усіма неприємними наслідками. Тому важливою ланкою повноцінної роботи сантехніки є саме сифон. Причому сифон це та деталь, яка не повинна викликати якісь емоції, користувач прагне зробити монтаж сифона і забути про його існування. Сифон повинен бути надійним, служити за призначенням тривалий час і не турбувати господаря. Саме такими сифонами укомплектовані мийки VANKOR

 Якщо ви стали володарем розкішної кварцовою мийки, яка володіє перерахованими властивостями, вітаємо! Ваша мийка при правильному догляді прослужить десятки років!

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта