Поради до вибору гідробоксу


  • 16 травня 2017 14:47:13
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 4631
  • 0

Вибір гідромасажного боксу.

Основні етапи вибору: 1. Форма і розміри 2. Піддон 3. Скло 4. Функціонал 5. Профіль 6. Гарантія

Форма і розмір гідробоксу


Гідробокс - це душова кабіна з функцією гідромасажу. За формою гідробокс розрізняються на наступні види:

• Кутові (рис.1)

• Асиметричні (рис.2)

• Прямі або прямокутні (рис.3)

• Квадратні (рис.4)

• Круглі (рис.5)

Розміри гідробоксу, що забезпечують комфортне використання, від 100 починаються см.

Піддон гідробоксу 


Матеріал піддонів може бути різноманітним: чавун, акрил, мармур, сталь і т.д. В основному на нашому ринку сантехніки представлені гідробокс з акриловим піддоном. Перевага акрилових піддонів: різноманітність форм і розмірів, нагріваються за лічені секунди, зберігають температуру, по легені вазі і монтажу. Зверніть увагу на дно піддону: як правило це гладка поверхня (для безпеки від ковзання, радимо вам додатково придбати прогумований килимок), але бувають моделі вже з рельєфним малюнком.

Купувати високий середній або низький піддон? Вибір послуг за Вами:

• Дрібний піддон (висота до 20 см)

• Середній (від 20 до 40 см)

• Високий (понад 40 см)

У гідробоксі з глибоким піддоном Ви з комфортом зможете розслабитися під час прийняття водяного масажу і душа, і при бажанні також зможете насолодитися ванною.

Піддон є дуже важливою складовою гідробоксу. Від якості піддону залежить термін служби Вашого гідромасажного боксу. При виборі піддону звертайте увагу на його товщину і якість акрилу. Також важливим моментом для міцності піддону є каркас, на якому піддон встановлюється. Тут важлива якість металу, конструкція і якість зварювання. Є каркаси, які збираються по частинах (металеві поперечки з ніжками), надійніше вважаються - цільні зварні каркаси.

Скло гідробоксу


Товщина скла гідробоксу, а це розсувні двері, передні і задні стінки бувають різними починаючи від:

• 3 мм (дуже тонка товщина скла, не радимо їх купувати)

• 4 мм (клас «економ»)

• 5 мм (клас «стандарт» достатня хороша товщина стекол для надійної і довголітньої служби)

Увага: скла в гідробоксі повинні бути обов'язково загартованими. Загартоване скло це міцність і надійність конструкції і найголовніше це безпека (в разі розбиття такого скла воно розсипається на велику кількість дрібних безпечних осколків). Колірна гамма скл гідробокс дуже різноманітна: від прозорих скл, до скл з малюнком, матових, графітових, синіх і т.д., тут знову вибір, тільки за Вашим бажанням.

Функціонал гідробоксу


Вибір функціоналу гідробоксу залежить тільки від Ваших побажань і гаманця. Ми розділили їх умовно на 2 групи:

• Стандарт: (мінімальний набір функцій) тропічний верхній душ, ручна душова лійка, гідромасажні форсунки

• Максимум: електронний куль управління, підсвічування, радіо, вентиляція, телефон, тропічний верхній душ, ручний душ, гідромасажні форсунки, гідромасаж для ніг, дзеркала, полички, дозатори, парогенератор (парова лазня), озонатор (очищення повітря) і т.д , 
Масаж спини, рук, шиї, плечей, інтенсивність напору масажних водних струменів і напрямок впливу в боксі відбувається через гідромасажні форсунки, розташовані на центральній панелі гідромасажного боксу.
lip>

Вибір профілю


Профіль гідромасажних боксів служить додатковою опорою конструкції. Як правило, верхні дуги і передні вертикальні профілю виробляються з алюмінію. Чим товщі і ширше профіль - тим міцніше конструкція гідромасажного боксу. Є моделі без передніх вертикальних профілів. Відсутність таких профілів не настільки критично щоб відмовлятися від моделі, що сподобалася.

Гарантія


Як правило гарантія на ролики і дрібні запчастини, витратні матеріали не поширюється. Гарантійний термін безпосередньо пов'язаний з якістю гідробокс, ніж більш якісний товар - тим більше термін гарантії. Якщо основним критерієм при виборі гідробоксу для Вас буде низька ціна, пам'ятайте про народну мудрість «скупий платить двічі».

Ми завжди готові Вам допомогти у виборі гідробоксу зовсім безкоштовно !!!

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта