Як працює гідромасаж, турбомассаж, аеромасаж


  • 16 травня 2017 12:50:34
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 5558
  • 0

Основа слова «гідро» - вода, точковий масаж тіла за допомогою струменів води виходять під тиском із гідромасажних форсунок, установлених з боків ванни.

Пристрій і принцип роботи гідромасажу

Насос забирає воду з ванної через водозабір (мал) і перекачує її через систему шлангів до гідромасажним форсунок загального, поперекового та ступневого і спинного масажу. Водяний струмінь може насичуватися невеликим кол-вом повітря і його кількість подаваного в систему можна регулювати за рахунок регулятора повітря, завдяки чому масаж стає м'яким або, навпаки, інтенсивним. Напір на кожній великий бічний форсунки можна регулювати вручну за рахунок обертання внутрішнього пелюстки, а напір вже на середніх або малих спинних форсунках можна відрегулювати тільки за рахунок установки додаткового крана-перемикача.

Турбомассаж

Турбомассаж – це додаткова подача повітря під тиском у гідромасажні форсунки. Гідромасаж зіставимо більше з релаксацією, а ось гідромасаж + турбо це вже лікувально-оздоровча процедура. Ще одна корисна функція "ТУРБО" - це просушка системи після зливу води з ванни, регулюючи кран-перемикач Ви подаєте повітря в гідрофорсункі для виведення залишків води з трубопроводів і форсунок (якщо Ви не часто використовуєте гідромасаж, то ця функція стане в нагоді бо у вологому середовищі розмножуються грибки і бактерії). 

Пристрій і принцип роботи турбомассажа

Турбомассаж – це доповнення до гідромасажу тому до встановленим вже гидрофорснункам подсоеденяется аэрокомпрессор. Якщо на ванну вже встановлюється гідромасаж і аеромасаж, то в цьому випадку використовується вже встановлений компресор аеромасажу і додатково необхідно встановити тільки кран-перемикач"турбопул" (рис.6), дозволяє розподіляти повітряний потік і подавати повітря під тиском в гідромасажну магістраль 

Сила масажу в гідромасажній ванні також залежить від потужності встановлених насосів і компресорів, як правило для середніх ванн використовується насос потужністю – 0,9 кВтт, для великих ванн – 1,5 кВт.

Аеромасаж

Аеромасаж – це загальний масаж тіла за допомогою бульбашок повітря, які виходять з маленьких аерофорсунок, встановлених на дні ванни. Аеромасаж ефективно збагачує організм киснем. Зняти напругу після важкого трудового дня або Ви мрієте про пружною і підтягнутою шкірі, аеромасаж просто незамінний. 

Пристрій і принцип роботи аеромасажу

Аэрокомпрессор подає в систему повітря, який потім виходить під тиском аерофорсунок. Кількість аерофорсунок залежить від розмірів самої ванни і потужності аэрокомпресора. Робота аэросистемы створює враження, що перед вами гейзерні джерела, а не ванна.

 

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.
 
Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта