Про нас


Великі переваги співпраці з нами: займаємося сантехнікою більше 10 років, професійна консультація та великий вибір сантехніки, перевірена якість товару, гарантія та сервіс, підтримка в наявністі товару, якщо немає то ми з легкістю зможимо підібрати подібний по хар-ам товар, гнучка система оплати та доставки.

Система знижок: при купівлі товарів на суму більше 5000 грн. ми пропонуємо додаткові знижки. Є можливість вибрати продукцію з каталогів та зразків продукції.

Якість продукції та гарантія: 

якість товарів на нашому сайті підтверджена гарантію від офіційних сервісних центрів.

Найкраща ціна:  ми йдемо на зустріч покупцеві та даруємо завжди гарні знижки, на сайті є спеціальні пропозиції та акції.

Оперативність та гнучкість: ми дуже швидко та оперативно обробимо Ваш запит, запропонуємо те що Вам потрібнозавжди гнучка система оплати та доставки.

Зручність для користувача:  на сторінках нашого сайту є пошукова полоса або фільтр в яких Ви зможете швидко підібрати потрібний вам товар. Завжди в наявності якісна сантехніка відомих европейських та азіатських виробників: змішувачі і душову програму, унітази та системи інсталяції, акрилові ванни, акрилові ванни з гідромасажем, душові кабіни, парові і масажно-парові кабіни, душові бокси, акрилові душові піддони, душові гідромасажні панелі та багато інших сантехнічних виробів.

Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами Чим Вам допомогти? Виберіть будь-ласка варіанти звязку з нами
×
Online-чат
Telegram
Замовити дзвінок
Viber
Whatsapp
Пошта