Купити недорого генератори зі складу
Генератор - це пристрій, що виробляє електрику. Генератор складається з двигуна внутрішнього згоряння і перетворює один вид енергії на інший. Генератор застосовується для постачання електрики об'єктів, які не мають підключення або часто відключаються від центральних електромереж.
За видом використання палива генератори поділяються на: бензинові, дизельні та комбіновані (газ/бензин).
Бензинові генератори працюють на бензині і відрізняються невисокою ціною, відносно тихою роботою і компактністю. Вони прості у транспортуванні, тому їх можна використовувати не тільки для електропостачання будинків на постійній основі, а й, наприклад, вивозити на дачу або пікнік. Двотактний бензиновий генератор - це невеликий за потужністю агрегат, призначений для використання в побутових умовах, його компактна модель не займе багато місця. Але цієї потужності Вам не вистачить, щоб забезпечити електрикою весь ваш заміський будинок і всю побутову техніку, яку ви хочете використовувати. Для цієї мети Вам не обходимо чотиритактний генератор – ця модель електричної станції вам повністю підійде, оскільки має потужність вище 5,5 кВт і забезпечить вас стабільною роботою електромережі.
Переваги: легкі та мобільні, рівень шуму, що видається при експлуатації в діапазоні 55 – 72 дБ. у дизельних генераторів до 110 дБ, прості в обслуговуванні - потрібно час від часу чистити свічки запалювання та стежити за олією та фільтрами. Легко заводяться на холоді на відміну дизельних генераторів. Не так сильно забруднюють довкілля.
Недоліки: висока вартість бензину, витрата палива більша ніж у дизельних генераторів на 30%, невеликий моторесурс.
Дизельні генератори працюють на дизельному паливі та відрізняються економним споживанням, а також можливістю тривалої безперебійної роботи.
Переваги: великий моторесурс, економічніша, на 30% менша витрата ніж у бензинових генераторів, тривала безперервна робота. Недоліки: відносно висока ціна, підвищений шум, чутливість до низьких температур повітря.
Комбіновані генератори – це новий вид агрегатів, який має великий попит. Можуть працювати як на газі, так і бензині. При зміні палива подача електрики не переривається. Використання його таке ж, як і бензинового, але набагато менші витрати на паливо. Подібний вид універсального генератора дозволяє виробляти електрику одночасно з двох видів палива. Здатність агрегату витримувати великі навантаження та безперервно працювати довгий час. Включають у роботу на бензині, після не тривалої роботи (розігріву) перемикають на газ. Ідеальний вибір для використання на таких об'єктах як сільськогосподарська ферма, приватна садиба з нестабільною подачею електрики, садова ділянка без підключення до електромережі, будівництва, гараж, вуличний торговий намет, якому необхідно забезпечити роботу холодильника, касового апарату та освітлення.
Переваги: невисока ціна, висока економія - вартість газу дешевша майже в 2 рази ніж бензину та дизельного палива. Придатні для щоденного застосування, витривалі до перепадів навантаження.
Недоліки практично немає.
За типом вихідного струму генератори бувають однофазні (220В) або трифазні (380В).
За типом запуску генератори можуть бути ручними, електричними чи автоматичними. Ручний запуск зручний при епізодичних включеннях генератора. Для старту необхідно смикнути пусковий шнур. Перевага – доступна ціна та простота. Електричний запуск - натискання на кнопку зручніший при регулярному застосуванні генератора. Моделі з автоматичним запуском включаються самі при вимкненні мережі.
По виду електроенергії, що виробляється, генератори можуть бути звичайними і інверторними. Звичайні генерують електроенергію не дуже високої якості, хоча її цілком достатньо для живлення побутових електроприладів. Другі видають «ідеальну синусоїду», їх рекомендують застосовувати для електропостачання чутливої електроніки.
По виду потужності генератори можуть бути з номінальним та максимальним значенням. Перша відповідає стабільній роботі генератора тривалий час. На максимальній потужності генератор може працювати, як правило, не більше 30 хвилин. Після цього генератор потрібно охолоджувати.
Перш ніж купити генератор важливо визначити, яка потужність електрики Вам потрібна, і з якою метою ви будете використовувати цей агрегат. Для розрахунку необхідної потужності генератора потрібно скласти паспортну потужність усіх споживачів електрики, помножену на їхній пусковий коефіцієнт. Тим самим потрібно врахувати, що деякі споживачі (насамперед це пристрої з електромоторами) в момент запуску споживають набагато більше електроенергії, ніж стабільної роботи.
Наприклад, пусковий коефіцієнт для телевізора, електроплити та лампи розжарювання становить 1,0, для пилососа – 1,2, для холодильника – 3,3, водяного насоса – 7,1.
Приблизно вважатимуться, що:
генератор на 3 кВт = лампа + чайник + холодильник + телевізор + насос;
генератор на 5 кВт = освітлення + холодильник + насос + електроплита + телевізор + комп'ютер;
генератор на 7 кВт = чайник + холодильник + телевізор + насос + електроплита + кондиціонер + пилосос;
генератор на 10 кВт = електрочайник + кавоварка + мікрохвильова піч + холодильник + телевізор + насос + електроплита + кондиціонер + пилосос + камери спостереження + пилосос.
У середньому генератор із видачею 5 – 6 кВт вистачить для житлового будинку із середнім споживанням енергії. У заміських котеджах з електричним опаленням, автономним водопостачанням та насосною каналізацією потрібен генератор на 10 – 12 кВт та більше.
Яка кількість палива потрібна для роботи генератора
Цей параметр залежить від великої кількості змінних. Коефіцієнт споживання палива партії
Дизельний генератор витрата пального орыентовно 200 - 250 грамів на кожні електрики 1 кВт*год.
Для бензинових генераторів норма витрат витрат: потужністю 5 кВт - 2,3 літра на годину; 10 кВт - 4,9 літри.
Споживання палива залежить від навантаження на генератор.
Наприклад, для генератора 3 кВт при навантаженні 75% витрата становитиме 1,6 л/год, а при 90% - 1,8 л/год.
ВАЖЛИВО! Для роботи генератора в приміщенні потрібно мати окремий кут з гарним вентиляційним виходом, тому, що генератору необхідна подача холодного повітря і відведення гарячого потоку повітря, який виходитиме від працюючого апарату, так само вентиляція необхідна для того, щоб вивітрювалися відпрацьовані гази.
-
Новинки категорії Купити недорого генератори зі складу у 2024 році
-
Хіти продажів категорії Купити недорого генератори зі складу у 2024 році
-
Дешеві товари категорії Купити недорого генератори зі складу
-
Дорогі товари категорії Купити недорого генератори зі складу
-
Популярні товари категорії Купити недорого генератори зі складу
-
Ціна товарів у категорії Купити недорого генератори зі складу